62 736 26 25     kontakt@mikita.net.pl
Menu
sklep internetowy - mikita.net.pl
Strona głównaRegulamin
KAMIZELKA BUGATTI
Szybki podgląd
570,00 zł
MARYNARKA DIGEL
Szybki podgląd
1 450,00 zł
KAMIZELKA DIGEL
Szybki podgląd
495,00 zł
KOSZULA DESOTO
Szybki podgląd
399,00 zł

Regulamin

Regulamin sklepu Premium Moda

Sklep internetowy MIKITA, dostępny pod adresem www.mikita.net.pl , prowadzony jest przez firmę F. H. MIKITA. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 622-000-33-05, Regon: 003350048

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy MIKITA prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.mikita.net.pl .

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie MIKITA są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Klient ma możliwość dokonania zakupów w Sklepie rejestrując swoje konto Klienta lub bez rejestracji.

4. Klient rejestrując konto zyskuje dostęp do historii swoich zakupów oraz stały dostęp do swoich danych osobowych i możliwość ich samodzielnej modyfikacji przez okres, w którym administrator uprawniony jest do ich przetwarzania w związku z realizacją obowiązków wynikających z przepisów prawa w zakresie dokumentowania sprzedaży. Ponadto, konto Klienta umożliwia łatwy zwrot lub reklamacje zakupionych produktów.

II. DOSTAWA I PŁATNOŚCI

1. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

2. Możliwe są następujące formy płatności:

o Przelew tradycyjny na numer konta bankowego ING Bank Śląski 54 1050 1201 1000 0005 0319 6560. W tytule należy podać imię oraz nazwisko/numer zamówienia.

o Płatność Payu/kartą kredytową.

3. Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

4. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. MIKITA nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

III. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podawania przyczyny. Towar z załączonym formularzem zwrotu/wymiany należy wysłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował sklep MIKITA o odstąpieniu od umowy sprzedaży na własny koszt, na adres: F.H. MIKITA, ul. Raszkowska 4, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

2. Zwracany przez Użytkownika produkt powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób zapewniający brak uszkodzeń w trakcie dostawy. Zachęcamy do zapakowania produktu w oryginalne opakowanie. 

3. Pieniądze są zwracane niezwłocznie po skutecznym odstąpieniu i to w terminie do 14 dni. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Użytkownika użyte w pierwotnej transakcji.

4. Sklep jest zobowiązany dostarczyć Użytkownikowi produkt wolny od wad.

5. Sklep jest odpowiedzialny względem Użytkownika, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną.

IV. REKLAMACJE

1. Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym MIKITA może być reklamowana, zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego dotyczącymi rękojmi przy sprzedaży, jeżeli wada rzeczy (w tym niezgodność towaru z umową) zostanie stwierdzona w ciągu dwóch lat od jej wydania Klientowi.

2. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

3. Reklamację można złożyć w sklepie stacjonarnym lub drogą pocztową.

4. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

5. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

V. POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Administratorem państwa danych osobowych jest F.H. MIKITA z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Raszkowska 4. NIP: 622-000-33-05

2. Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dni 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO, Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2018 r. poz. 1000), jak również innymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy za Twoją zgodą, wyrażoną w chwili rejestracji w Serwisie oraz w chwili potwierdzenia dokonanej w Serwisie transakcji.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest całkowicie dobrowolne jednak brak zgody uniemożliwia zarejestrowanie się w Serwisie oraz dokonywania zakupów za pośrednictwem Serwisu.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie MIKITA. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

...jest pusty

MARYNARKA DIGEL
Szybki podgląd
1 149,00 zł 804,30 zł
KOSZULA PIERRE CARDIN
Szybki podgląd
329,00 zł 164,50 zł
PORTFEL DAMSKI JOOP!
Szybki podgląd
470,00 zł 329,00 zł
KOSZULA PIERRE CARDIN
Szybki podgląd
499,00 zł 249,50 zł
KOSZULA PIERRE CARDIN
Szybki podgląd
379,00 zł 284,25 zł
PORTFEL DAMSKI TOMMY HILFIGER
Szybki podgląd
269,00 zł 188,30 zł
KOSZULA PIERRE CARDIN
Szybki podgląd
299,00 zł 194,35 zł
KURTKA PIERRE CARDIN
Szybki podgląd
1 499,00 zł 1 124,25 zł
MARYNARKA CARL GROSS
Szybki podgląd
1 450,00 zł 1 160,00 zł
Sklep internetowy mikita.net.pl oferuje produkty najwyższej jakości, sprzedawana u nas odzież męska to produkty najwyższej jakości. Nasza markowa odzież pochodzi prosto od producentów a odzież męska Pierre Cardin oraz odzież męska Navigare importowana jest z zagranicy. Oferujemy ubrania dla panów w tym koszule męskie markowe, eleganckie garnitury Diegel oraz wiele innych. Sprzedajemy w promocyjnej cenie obuwie męskie LLOYD, a najbardziej popularne są torby i akcesoria w tym walizki Samsonite. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi specjaliści pomogą dokonać wyboru.
ZAAKCEPTUJ
ZAAKCEPTUJ